pl | en
Posiadamy certyfikaty
O firmie

Universal Agent należy do grupy kapitałowej Grupa DataContact. Obecnie w skład grupy wchodzą spółki: DataContact Center, DataContact Direct, DataContact 24, Universal Agent, 4call, Targetix i 1step2work. Zasoby call center Grupy DataContact to ponad 750 stanowisk w 4 lokalizacjach: Warszawie, Stalowej Woli, Bielsku-Białej i Krakowie. 

Universal Agent świadczy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu procesów biznesowych, usług telemarketingowych, windykacji polubownej, masowej dystrybucji informacji oraz baz danych w oparciu  o kanały komunikacji w call center.

Jesteśmy sprawdzoną organizacją w realizacji dużych i złożonych projektów, zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów.  Korzystamy z infrastruktury teleinformatycznej najnowszej generacji, dostosowanej ściśle do wymagań projektów i potrzeb naszych klientów. Zdobyte doświadczenie  w połączeniu z architekturą posiadanych rozwiązań teleinformatycznych i realizowanymi procedurami  pozwala na zabezpieczenie ciągłości świadczenia usług oraz rozwój jakościowy i ilościowy.

Realizujemy złożone projekty, osiągając w nich ponadstandardowe wyniki. W przyjętych metodach działania i stosowanych procesach spełniamy wszelkie wymagania proceduralne i technologiczne dotyczące bezpieczeństwa oraz archiwizacji danych. Stawiamy na rozwój zgodnie z przyjętą strategią firmy oraz wymaganiami rynku. 

Prywatnie jesteśmy grupą pasjonatów, dla których praca jest źródłem inspiracji, energii, umożliwiającym realizację kolejnych wyzwań i poszerzanie horyzontów. 

Zapraszamy do współpracy!

 


Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!